Header Ads

Grammable Nedir?       Yakında adını sıkça duyacağınız belki de duymaya başladığınız ve merak ettiğiniz için şu an bu sayfada olduğunuz GRAMMABLE kelimesi "Instagram aracılığıyla fotoğraflanmaya ve paylaşılmaya değer bir şey" yani kısaca "Instagramlanabilir" olmak anlamına geliyor.

       Instagram, 2017'de, kullanıcı tabanını iki katına çıkardığını ve iki yıl içinde aylık aktif kullanıcı sayısını 800 milyona çıkardığını bildirdi. Böyle bir artışın nedeni; hikayeler, alışverişe açık fotoğraflar, sayfaları keşfetme gibi yeni özelliklere yatırım yapmış olmaları. Instagram'ın bu özellikleri sayesinde artırdığı kullanıcı kitlesine ulaşmak da markalar için önemli bir hal almış durumda ve burda doğan ihtiyacı fark eden birileri var.


       Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi ışıkta ve en iyi açıda görünmesini sağlamak amacıyla 2018'de kurulan "Grammable" adında bir oluşum mevcut.
Sloganları: "We make your brand Instagram-worthy." yani "Markanızı Instagram'a layık yapıyoruz."
Amaçları; yerel işletmelerin Instagram gücünü kullanarak hedef pazarlara ulaşmalarını desteklemek. Oluşum, pazardaki zorlukların yanı sıra fırsatları anladıklarını ve tüketicilerin neyi aradıklarını bildiklerini de belirtmeden geçmiyor. Ee ne de olsa

Bir resim bin kelimeye bedeldir.
Hiç yorum yok