Header Ads

Pratik TV nedir?


          PRATİK TV, bilimsel araştırmalardan kültür sanata, tarihten teknolojiye kadar her konuda yeni şeyler öğrenmek için güvenilir bir kaynak olduğu gibi; film, kitap, yer, mekan önerileriyle yeni şeyler keşfetmek için de size yardımcı olacak bir bilgi paylaşım platformudur

          Bildiklerimizi, gördüklerimizi daha çok insanla paylaşmak; bilmediklerimizi araştırıp doğrusunu bulmak; iyiyi, güzeli, doğruyu daha çok insanla buluşturmak ve hepsinin toplamından bir Dijital Hafıza oluşturmak bizim ana amacımız. Bu sitede gördüğünüz tüm içerikler; araştırmalarımız ve tecrübelerimiz sonucu elde ettiğimiz özgün bilgilerden oluşuyor. Burada kopyala-yapıştır yazılara yer yok, kaynağı/doğruluğu belli olmayan, sırf popüler olmak için paylaşılmış bilgiler yok. Okuyoruz, araştırıyoruz, analiz ediyoruz ve sizlerle en doğrusunu paylaşmaya çalışıyoruz. Araştırma yazılarımızı video sunumlar ve görseller ile destekleyerek kolay anlaşılabilir olmayı, doğru bilgiye ulaşmanın en pratik yolu olmayı hedefliyoruz.

          Biz, amatör ruhla üretiyoruz. Şartlar ne olursa olsun bir şekilde üretmeye devam edeceğiz. Siz de herhangi bir konuda uzman olduğunuzu düşünüyor ya da en azından bildiklerinizi paylaşarak bu projeye katkıda bulunmak istiyorsanız İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.